צרו קשר בקליק
מפעיל ליום הולדת

ימי הולדת אינם עניין של מה בכך, בעיקר כשמדובר בגילאים הצעירים. בגיל מבוגר כבר פחות אכפת לנו מחגיגת יום ההולדת ורובנו אף מנסים להתחמק מכך, אך בגיל צעיר זהו היום לו אנו מחכים כל השנה. יום בו אנחנו נמצאים במוקד תשומת הלב, מקבלים מתנות ונהנים מפעילות שעושה לנו מפעיל ליום הולדת.

הפעלות שונות ומגוונות תוכלו למצוא כיום אצל מספר רב של נותני שירות, אך השאלה מה הילדים ירוויחו מכך ? הפעלות של ליצן המלהטט בכדורים אינן תורמות מאומה לילדים, קוסם המשתמש בתכסיסים ומהירות ידיים אולי יזכו להשתאות ותשואות מהילדים אך הדבר לא ישכיל אותם כלל. אם ברצונכם למצוא הפעלת יומולדת בעלת ערך מוסף, חישבו בכיוון של הפעלה הכוללת רובוטים והיכרות עם טכנולוגיה מרתקת.

רובולנד – מפעיל ליום הולדת

ההפעלות של רובולנד הן מרתקות ושונות מכך מה שהתרגלתם אליו. ההפעלות החווייתיות הללו כוללות בניית רובוט, נתינת פקודות לרובוטים ותחרות בניה שתתקיים בין הילדים, לצד מוסיקה המותאמת במיוחד לאירוע ומשטחי ישיבה מפנקים. הפעילות מותאמת לגילאי 5-12 , הן לבנים והן לבנות.

הפעילות הרובוטית של רובולנד מתחלקת למספר שלבים :

  • הילדים יתחלקו לזוגות, יבנו דגמי רובוטים בליווי מדריך ולבסוף יציגו לראווה את הרובוט המשרת שלהם
  • ילד היומולדת יעזור למדריך בחלוקת החלקים לילדים
  • יתקיים טקס היומולדת המסורתי עם עוגה, ברכות וכיבודים מפנקים
  • לאחר מכן הרובוטים יופעלו וניתן יהיה לתת להם משימות שונות
  • ילד היומולדת ישפוט מי בנה את הרובוט הכי טוב
  • פרסים יחולקו לכל המשתתפים

הפעלה מאלפת ומעלפת

העולם שלנו הפך בעשורים האחרונים לעולם שמושתת באופן מוחלט על טכנולוגיה. החומרים הלימודיים והפעילויות אליהן יחשפו ילדינו בגיל צעיר ישפיעו משמעותית על עתידם, על יכולותיהם, על הנושאים שהם ירגישו בנוח ללמוד ולעסוק בהם. בסופו של דבר יתכן ופעילות קטנה מן הילדות תפתח להם דלת לקריירה מסחררת בעתיד.

אם גם אתם חולמים על ילד שיעסוק בתחום ההייטק, יפתח את האפליקציה הבאה ויעמוד בחזית הטכנולוגיה החדשה – הדרך לכך מתחילה בפעילויות והסדנאות של רובולנד.

פנו כעת אל רובולנד ונשמח להעניק לילדים פעילות מאלפת ומעלפת.

מפעיל ליום הולדת

בניית אתרים בניית אתרים